UKONČENÉ AKCE

Adventní kalendář naopak

1.12.

Dostávali jste jako děti adventní kalendáře? Kupujete je dnes svým dětem? Pojďme se letos v adventním čase zaměřit na opuštěná zvířata a sestavme adventní kalendář přímo jim na míru! Nejsou tak náročná jako my lidé a obzvlášť v tomto zimním období nepohrdnou naší lidskou pomocí. 

Inspirovali jsme se skvělým projektem ADVENTNÍ KALENDÁŘ JINAK – od 1. prosince tak budeme každý den shromažďovat do krabice či košíku balené jídlo, potřebné věci nebo drobné peníze, díky nimž zvířata zvládnou přežít zimu. Mohou to být např. konzervy pro kočičí útulek, krmení pro ptáky, granule pro psy, seno pro lesní zvěř či příspěvek 10 Kč. Zvířata budou vděčná za všechno, co jim pomůže (vynechejte však prosím věci roztrhané, špinavé či rozbité).

Vyberte si buď jeden útulek, pro který budete shromažďovat, anebo kupujte každých několik dní pro jiný typ zvířat – ať už pro domácí mazlíčky, hospodářská zvířata nebo ta volně žijící. 

Chcete od nás dostávat tipy? Pak sledujte naše FB stránky, kam denně vložíme názvy organizací a institucí, jejichž obyvatelé si zaslouží být obdarováni! Náš tým rozhodně bude pomáhat. Zapojíte se s námi?

Více na Facebooku

27.5. Nejdůležitější pro voříšky z Voříškova

 

Aktuálně pořádaná sbírka pro psí kamarády z miniazylu Voříškov odstartovala navzdory uváděnému termínu již včera 25.5.

 

Charitativní akce bude probíhat téměř celý měsíc červen v prostorech pražského coworkingového prostoru Work Lounge. Sbírka je primárně určena členům Work Lounge, není však problém, aby se do sbírky připojil kdokoliv z vás. Forum najdete v ulici Pernerova 51 v pražském Karlíně.

 

V recepci Fora oznamte, že jdete do Work Lounge, na jejíž recepci Vás již rádi přivítají.

Jakékoliv dotazy směřujte na naši mailovou adresu ochluplip@gmail.com.

 

Prosíme pouze u granulí nevozit tzv. "marketové" značek clever, aro apod.

 

Nejen voříšci, ale i my Vám už teď děkujeme za jakoukoliv pomoc.