Kdo za tím stojí?

Reportérka a neúnavná bojovnice za práva zvířat Gábina

Podnikatel v IT a chovatel ježků Lukáš

Pedagožka a milovnice zvířat Lucka

Pomáhat má smysl. A my to víme.

Stejné myšlenky, stejný názor a stejný cíl. To byl prvotní impuls projektu O CHLUP LÍP, díky kterému se tři zdánlivě nesourodí zastánci práv zvířat společně nakopli k aktivní činnosti a pomoci zvířatům.

Všichni mají v téhle otázce jasno. A přiznejme si, sám toho člověk dosáhne hodně, ale pokud chce opravdu věci rozpohybovat, jsou kolegové ze stejného těsta potřeba. A když jsou navíc z různých oborů, dokážou mnohem víc.

Za lepší situaci, za lepší zacházení, za lepší podmínky a vůbec. Zvířata jsou naši parťáci a kamarádi. Mají svá práva a my bychom je měli respektovat. Někteří na to ale zapomínají. Pomozte jim situaci změnit.

Gabriela Zvonková

Se zvířaty jsem celý svůj život. Vyrostla jsem s nimi a díky nim rostu pořád. Učím se od nich, jak být lepší člověk. A jak dávat dál to, co dostávám. Třeba skrze tenhle projekt.
 

Lukáš Klabal

Zvíře je mým parťákem od útlého věku. Proto mělo vždy vše, co potřebovalo. U mnoho zvířat tomu tak ale není a věřím, že tímto projektem řadě z nich pomůžeme mít se alespoň o chlup líp.
 

Lucie Pevná

Zvíře je důležitou součástí mého života, rovnocenným partnerem a členem rodiny. Narozdíl od člověka se neumí přetvařovat, takže mohu poznat, co od něj očekávat. Nechci být lhostejná k jeho požadavkům!